Svítidlo RABALUX 7246 DURBE, LED 10W, IP54, 3000-6500K, 790lm, černá
Kulaté venkovní nástěnné/stropní svítidlo Durbe v moderním stylu se spoustou dalších funkcí uspokojí všechny vaše potřeby. Doporučujeme jej hlavně na terasu nebo vnější stěnu domu. Inteligentní lampa je celá vyrobena z plastu a je k dispozici v černé barvě s bílým stínítkem. Zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, 10 W, 780 lumenů se stínítkem a 1200 lumenů bez stínítka. Životnost světelného zdroje je velmi dlouhá: 30 000 hodin! Teplotu barev lampy lze nastavit v rozmezí 3000–6500 K, ale chcete-li opravdu speciální světelné efekty, můžete si vybrat také osvětlení RGB. Jas a teplotu barev lze ovládat pomocí aplikace v telefonu, Wi-Fi nebo Bluetooth. Průměr Durbe je 170 mm a jeho vzdálenost od stěny je 100 mm. Krytí IP54 nástěnného svítidla zaručuje, že je chráněno proti prachu a stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 5998250372464 |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 170 mm |
| Příkon (W): | 10 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 780 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla/ Venkovní str |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 100 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
