Svítidlo RABALUX 7247 DURBE, LED 10W, IP54, 4000K, 2400lm, černá
Venkovní nástěnné/stropní svítidlo Durbe v moderním stylu s hranatým povrchem má spoustu dalších funkcí, které uspokojí všechny vaše potřeby. Doporučujeme jej hlavně na terasu nebo vnější stěnu domu. Inteligentní lampa je celá vyrobena z plastu a je k dispozici v černé barvě s bílým stínítkem. Zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, 10 W, 790 lumenů se stínítkem a 1200 lumenů bez stínítka. Životnost světelného zdroje je velmi dlouhá: 30 000 hodin! Teplotu barev lampy lze nastavit v rozmezí 3000–6500 K, ale chcete-li opravdu speciální světelné efekty, můžete si vybrat také osvětlení RGB. Jas a teplotu barev lze ovládat pomocí aplikace v telefonu, Wi-Fi nebo Bluetooth. Rozměr Durbe je 160x160 mm, vzdálenost od stěny 100 mm. Krytí IP54 nástěnného svítidla zaručuje, že je chráněno proti prachu a stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.575 kg |
| EAN: | 5998250372471 |
| Šířka (mm): | 160 mm |
| Výška (mm): | 160 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 10 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 790 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla/ Venkovní str |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 100 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
