Svítidlo RABALUX 7250 PERNIK, LED 24W, IP54, -K, -lm, černá
Venkovní stropní svítidlo Pernik v černé barvě s bílým svítidlem je představitelem moderního stylu. Model je celý vyroben z plastu se čtvercovými zaoblenými rohy. Může být skvělou volbou na terasu, kde lze umístit nad stůl a poskytnout účinný centrální zdroj světla. Pernik má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy F o výkonu 24 W, svítivostí 2400 lumenů se stínítkem, 2565 lumenů bez stínítka, s teplotou barvy světla 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má životnost 25 000 hodin. Rozměry stropního svítidla jsou 280x280 mm a jeho vzdálenost od stropu je jen 50 mm. Krytí IP54 zaručuje, že svítidlo je chráněno proti prachu a stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.142 kg |
| EAN: | 5998250372501 |
| Šířka (mm): | 280 mm |
| Výška (mm): | 280 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2400 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 50 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
