Svítidlo RABALUX 7266 SAVANO, E27 1x MAX 40W, IP44, -K, -lm, antracitová
Venkovní nástěnné svítidlo Savano v klasickém stylu je skvělou volbou na terasu nebo na jakoukoli vnější stěnu vašeho domu. Antracitově šedé hliníkové tělo svítidla doplňuje válcovité plastové stínítko zužující se směrem dolů a hranatá dekorativní základna. Průhledná hlava lampy visící směrem dolů je podepřena horizontálním prvkem ve tvaru štěrbiny vyčnívajícím ze základny ozdoby. Nástěnné svítidlo Savano lze umístit v blízkosti vchodových dveří nebo podél chodníku vedoucího na terasu, na vnější stěnu domu. Venkovní svítilnu lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu do 40 W, typ patice E27. Savano má tyto rozměry: výška 280 mm, průměr 160 mm, vzdálenost od stěny 230 mm. Krytí IP44 nástěnného svítidla zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Venkovní lampa Savano se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.252 kg |
| EAN: | 5998250372662 |
| Výška (mm): | 280 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | antracitová |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 160 mm |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 230 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
