Svítidlo RABALUX 7267 SAVANO, E27 1x MAX 40W, IP44, -K, -lm, antracitová
Klasicky tvarované venkovní nástěnné svítidlo Savano se snímačem pohybu je skvělou volbou na terasu nebo kdekoli na vnější stěně domu. Antracitově šedé hliníkové tělo svítidla doplňuje válcovité plastové stínítko zužující se směrem dolů a hranatá dekorativní základna. Průhledná hlava lampy visící směrem dolů je spojena s horizontálním prvkem ve tvaru štěrbiny vyčnívajícím ze základny. Nástěnné svítidlo Savano lze umístit kolem vchodových dveří nebo podél chodníku vedoucího na terasu, na vnější stěnu domu. Snímač umístěný ve spodní části pódia snímá pohyb ve vzdálenosti 8±2 m a zorném úhlu 120°. Venkovní svítilnu lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu do 40 W, typ patice E27. Savano má tyto rozměry: výška 280 mm, průměr 160 mm, vzdálenost od stěny 230 mm. Krytí IP44 nástěnného svítidla zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Venkovní lampa Savano se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.327 kg |
| EAN: | 5998250372679 |
| Výška (mm): | 280 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | antracitová |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 160 mm |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 230 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
