Svítidlo RABALUX 7268 SAVANO, E27 1x MAX 40W, IP44, -K, -lm, antracitová
Venkovní svítidlo Savano je představitelem klasického stylu. Antracitově šedé hliníkové tělo svítidla doplňuje průhledné plastové stínítko zužující se směrem dolů a malá kulatá základna. Spojení mezi hlavou svítidla a podstavcem je pevnější a estetičtější díky dodatečnému kabelovému nosnému řetězu. Savano je ideální na terasu, kde lze zavěsit nad stůl, aby poskytoval příjemné osvětlení pro letní večerní rozhovory a večeře. Venkovní svítilnu lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu do 40 W, typ patice E27. Rozměry závěsu jsou následující: průměr 160 mm, a jeho výška od stropu je 850 mm, montážní průměr 100 mm. Krytí Savano IP44 zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Toto venkovní svítidlo se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.975 kg |
| EAN: | 5998250372686 |
| Výška (mm): | 0 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | antracitová |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 160 mm |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Venkovní závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 850 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
