Svítidlo RABALUX 7269 SAVANO, E27 1x MAX 40W, IP44, -K, -lm, antracitová
Venkovní stojací lampa Savano může být skvělým doplňkem vaší zahrady vybudované v klasickém stylu. Antracitově šedé hliníkové tělo svítidla doplňuje zužující se průhledné plastové stínítko a dlouhá patka zakončená mírně rozšířenou základnou. Savano lze použít k osvětlení zahradního chodníku nebo zajímavější rostliny či záhonu. Venkovní svítilnu lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu do 40 W, typ patice E27. Stojací lampa Savano má tyto rozměry: šířka 270 mm, výška 980 mm, průměr 160 mm. Krytí IP44 zaručuje, že svítidlo je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Venkovní stojací lampa Savano se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.617 kg |
| EAN: | 5998250372693 |
| Šířka (mm): | 270 mm |
| Výška (mm): | 980 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | antracitová |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 160 mm |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Venkovní sloupky |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
