Svítidlo RABALUX 7282 RAPLA, LED 12W, IP54, 3000K, 190lm, černá
Povrchové vnější nástěnné svítidlo Rapla je představitelem moderního stylu. Lampa černé barvy s bílým stínítkem je celá vyrobena z plastu. Tento hranatý, velkoplošně osvětlený model lze umístit na terasu nebo na vnější stěnu domu, kde poskytuje účinné osvětlení například podél chodníku vedoucího ke vchodu. Venkovní svítidlo Rapla má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G o výkonu 12 W, svítivostí 1000 lumenů se stínítkem, 1820 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má životnost 25 00 hodin. Rapla má tyto rozměry: šířka 270 mm, výška 125 mm, vzdálenost od stěny 110 mm. Krytí IP54 venkovní svítilny zaručuje, že je chráněno proti prachu a stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 5998250372822 |
| Šířka (mm): | 270 mm |
| Výška (mm): | 125 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1000 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 110 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
