Svítidlo RABALUX 73002 ABERAMA, E14 2x MAX 10W, IP20, 0K, 0lm, černá
Dvojité stropní svítidlo Aberama v industriálním stylu se doporučuje především do obývacího pokoje nebo ložnice. Model vyrobený celý z plastu v černé barvě je doplněn kulovitými stínítky s otevřenou mřížkou ve spodní části a lze jej připevnit ke stropu pomocí obdélníkové dekorativní základny. Díky pohyblivým hlavám svítidla umístěným vedle sebe lze světlo svítidla nasměrovat dle přání. Aberama lze použít se dvěma světelnými zdroji, každý s výkonem do 10 W, objímka typu E14. Pokud chceme stropní svítidlo použít v ložnici, doporučujeme jej provozovat se zdroji teplého bílého světla, které napomáhají navození intimní, domácké atmosféry. Rozměry dvoubodového svítidla Aberama: šířka 235 mm, výška 130 mm, průměr žárovek 85 mm, vzdálenost svítidla od stropu 155 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.385 kg |
| EAN: | 5996595730024 |
| Šířka (mm): | 235 mm |
| Výška (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 85 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 155 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
