Svítidlo RABALUX 73011 KONRAD, GU10 1x MAX 50W, IP20, 0K, 0lm, matná černá
Jednostěnné bodové svítidlo Konrad v industriálním stylu doporučujeme především do obývacího pokoje nebo ložnice. Matný černý model, celý vyrobený z kovu, je doplněn stříbrným T stínítkem a lze jej připevnit na zeď pomocí kulatého ozdobného podstavce. Díky pohyblivé hlavě lampy můžete světlo lampy nasměrovat tak, jak chcete. Konrad lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 50 W, objímka typu GU10. Dle našeho vkusu a místa instalace si můžeme zvolit zdroj světla s teplým nebo přirozeným bílým světlem. Chceme-li lampu použít v ložnici, doporučuje se provozovat ji s teplým bílým zdrojem světla, který pomáhá vytvářet intimní, domácí atmosféru. Rozměry nástěnného bodového svítidla Konrad: výška 115 mm, průměr 55 mm, vzdálenost od stěny 115 mm, instalační průměr 80 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 5996595730116 |
| Výška (mm): | 115 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | stříbrná |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 55 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 115 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
