Svítidlo RABALUX 73012 KONRAD, GU10 2x MAX 50W, IP20, 0K, 0lm, matná černá
Dvojité stropní bodové svítidlo Konrad v industriálním stylu doporučujeme především do obývacího pokoje nebo ložnice. Matný černý model, celý vyrobený z kovu, je doplněn stříbrnými stínítky a lze jej připevnit na strop pomocí malé kulaté ozdobné základny. Díky pohyblivým hlavám lampy můžete ovládat světlo lampy, jak chcete. Konrad lze použít se dvěma světelnými zdroji, každý s výkonem do 50 W, objímky typu GU10. Dle našeho vkusu a místa instalace si můžeme zvolit světelné zdroje s teplým nebo přirozeným bílým světlem. Pokud chceme stropní svítidlo použít v ložnici, doporučujeme jej provozovat se zdroji teplého bílého světla, které napomáhají navození intimní, domácké atmosféry. Rozměry dvoubodového svítidla Konrad: šířka 270 mm, výška 115 mm, průměr stínítka 55 mm, vzdálenost svítidla od stěny 135 mm, montážní průměr 80 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 5996595730123 |
| Šířka (mm): | 270 mm |
| Výška (mm): | 115 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | stříbrná |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 55 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 135 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
