Svítidlo RABALUX 73014 KONRAD, GU10 4x MAX 50W, IP20, 0K, 0lm, matná černá
Stropní bodové svítidlo Konrad čtyřka v industriálním stylu se doporučuje především do obývacího pokoje nebo ložnice. Matný černý model, celý vyrobený z kovu, je doplněn stříbrnými stínítky a lze jej připevnit na strop pomocí malé kulaté ozdobné základny. Na dlouhé nosné tyči připevněné k ozdobnému podstavci jsou v řadě vedle sebe uspořádány pohyblivé hlavy svítilny, díky čemuž lze světlo svítidla nasměrovat podle přání. Konrad lze použít se čtyřmi světelnými zdroji, každý s výkonem do 50 W, zásuvka typu GU10. Pokud chceme stropní svítidlo použít v ložnici, doporučujeme jej provozovat se zdroji teplého bílého světla, které napomáhají navození intimní, domácké atmosféry. Rozměry čtyřbodového svítidla Konrad jsou následující: šířka 600 mm, výška 120 mm, průměr stínítka 55 mm, vzdálenost svítidla od stropu 125 mm, montážní průměr 80 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 5996595730147 |
| Šířka (mm): | 600 mm |
| Výška (mm): | 120 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | stříbrná |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 55 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 125 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
