Svítidlo RABALUX 73121 TORAS, GU10 1x MAX 5W, IP20, 0K, 0lm, dub
Nástěnné bodové svítidlo Toras ve skandinávském stylu doporučujeme především těm, kteří hledají do obývacího pokoje nebo ložnice model, který spojuje moderní design s přirozeností dřeva. Lampa je doplněna válcovým černým kovovým stínidlem a lze ji připevnit na stěnu pomocí čtvercového dekoračního podstavce v barvě dubu. Díky pohyblivé hlavě lampy můžete nasměrovat světlo lampy, jak chcete. Toras lze používat s jedním světelným zdrojem o výkonu až 5 W, zásuvka typu GU10. Podle našeho vkusu a místa instalace si můžeme vybrat zdroj světla s teplým nebo přirozeným bílým světlem. Pokud chceme nástěnné svítidlo použít v ložnici, doporučuje se provozovat s teplým bílým zdrojem světla, který napomáhá k navození intimní, domácí atmosféry. Rozměry každé bodové lampy Toras jsou následující: šířka 130 mm, průměr stínidla 60 mm, vzdálenost svítidla od stěny 160 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 5996595731212 |
| Výška (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | dub |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | dřevo |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 60 mm |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 160 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
