Svítidlo RABALUX 73123 TORAS, GU10 3x MAX 5W, IP20, 0K, 0lm, dub
Trojité stropní bodové svítidlo Toras ve skandinávském stylu doporučujeme především těm, kteří hledají do obývacího pokoje nebo ložnice model, který kombinuje moderní design s přirozeností dřeva. Tento dřevěný model je doplněn válcovými černými kovovými stínidly a lze jej připevnit ke stropu pomocí obdélníkové dekorativní základny v barvě dubu. Díky pohyblivým hlavám svítidla umístěnými v řadě vedle sebe můžete světlo svítidla nasměrovat dle libosti. Toras lze použít se třemi světelnými zdroji, každý o výkonu až 5 W, zásuvka typu GU10. Pokud chceme stropní svítidlo použít v ložnici, doporučuje se provozovat s teplými bílými zdroji světla, které napomáhají k navození intimní, domácí atmosféry. Rozměry trojité bodové lampy Toras jsou následující: šířka 440 mm, výška 120 mm, průměr stínidla 60 mm, vzdálenost svítidla od stropu 140 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 5996595731236 |
| Šířka (mm): | 440 mm |
| Výška (mm): | 120 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | dub |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | dřevo |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 60 mm |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 140 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
