Svítidlo RABALUX 73124 TORAS, GU10 4x MAX 5W, IP20, 0K, 0lm, dub
Čtyřdílné stropní bodové svítidlo Toras ve skandinávském stylu se doporučuje především těm, kteří hledají do svého obývacího pokoje nebo ložnice model, který kombinuje moderní design s přirozeností dřeva. Lampa je doplněna válcovými černými kovovými stínidly a lze ji připevnit ke stropu pomocí velké čtvercové dekorativní základny v barvě dubu. Díky pohyblivým hlavám svítidla můžete ovládat světlo svítidla dle libosti. Toras lze použít se čtyřmi světelnými zdroji, každý o výkonu až 5 W, zásuvka typu GU10. Pokud chceme stropní svítidlo použít v ložnici, doporučuje se provozovat s teplými bílými zdroji světla, které napomáhají k navození intimní, domácí atmosféry. Rozměry čtyřbodové lampy Toras jsou následující: její šířka a výška jsou obě 220 mm, průměr stínidla je 60 mm, vzdálenost svítidla od stropu je 160 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 5996595731243 |
| Šířka (mm): | 220 mm |
| Výška (mm): | 220 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | dub |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | dřevo |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 60 mm |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 160 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
