Svítidlo RABALUX 7317 LIPPA, LED 6W, IP54, 3000K, 360lm, černá
Venkovní nástěnné svítidlo Lippa v moderním stylu je celé vyrobeno z plastu v černé barvě. Můžete jej nainstalovat na terasu nebo kdekoli na vnější stěnu domu. Díky svému speciálnímu designu promítá na zeď velkolepé světelné paprsky ve čtyřech směrech, čímž zajišťuje nevšední vizuální zážitek. Svítidlo Lippa obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 6W, světelným tokem 190 lumenů a životností 25 000 hodin. Svítidlo má barevnou teplotu 3000 K a podle toho svítí teplým bílým světlem. Rozměry čtvercového venkovního svítidla jsou 120x120mm a jeho vzdálenost od stěny je jen 50mm. Má krytí IP54, které zajišťuje ochranu před prachem a stříkající vodou ze všech směrů. Na venkovní nástěnné svítidlo Lippa poskytujeme záruku 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 5998250373171 |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 120 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 6 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 190 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 50 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
