Svítidlo RABALUX 7320 LIPPA, LED 6W, IP54, -K, -lm, bílá
Venkovní nástěnné svítidlo Lippa v moderním stylu je celé vyrobeno z plastu v bílé barvě. Můžete jej nainstalovat na terasu nebo kdekoli na vnější stěnu domu. Díky svému speciálnímu designu promítá velkolepé světelné paprsky na stěnu směrem nahoru a dolů a zajišťuje tak mimořádný vizuální zážitek. Svítidlo Lippa obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 6W, světelným tokem 150 lumenů a životností 25 000 hodin. Svítidlo má barevnou teplotu 3000 K a podle toho svítí teplým bílým světlem. Rozměry čtvercového venkovního svítidla jsou 120x120mm a jeho vzdálenost od stěny je jen 50mm. Má krytí IP54, které zajišťuje ochranu před prachem a stříkající vodou ze všech směrů. Na venkovní nástěnné svítidlo Lippa poskytujeme záruku 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 5998250373201 |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 120 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 6 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 150 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 50 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
