Svítidlo RABALUX 7373 Francesca, 3-ram. lustr, E-14 bronzová
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | klasická svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 5998250373737 |
| Barva: | bronzová |
| Výška (mm): | 330 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílé alabastrové sklo |
| Barva svítidla: | bronzová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 600 mm |
| Strana v katalogu: | 85 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Lustry |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 900 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
