Svítidlo RABALUX 7379 ANKARA, E27 1x MAX 12W, IP44, -K, -lm, antracitová
Venkovní nástěnné svítidlo Ankara v moderním stylu může být dobrou volbou pro terasu i vnější stěnu domu, například pro osvětlení chodníku vedoucího ke vchodu. Antracitově šedá hliníková svítilna doplňuje průhledné plastové stínítko s pásovým výstupkem, které poskytuje vzrušující osvětlení. Svítilnu lze připevnit na stěnu pomocí prvku, který se vysouvá ze spodní části dozadu. Ankaru lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu do 12 W, typ patice E27. Rozměry vnějšího svítidla jsou: šířka 90 mm, výška 200 mm, vzdálenost od stěny 125 mm, montážní průměr 65 mm. Krytí IP44 zaručuje, že svítidlo je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Venkovní nástěnné svítidlo Ankara se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 5998250373799 |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Výška (mm): | 200 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | antracitová |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 125 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
