Svítidlo RABALUX 7386 KOLTA, E27 1x MAX 12W, IP44, -K, -lm, matná černá
Venkovní nástěnné svítidlo Kolta svítí směrem dolů a může být stylovým doplňkem na terase vašeho moderního domu, ale je také dobrou volbou pro vnější stěnu vašeho domu. Matné černé hliníkové tělo svítidla doplňuje válcové průhledné plastové stínítko a podlouhlý šikmý dekorativní podstavec. Visací hlava lampy je spojena s vodorovným prvkem vyčnívajícím ze základny ozdoby. Kolta může být použita s jedním světelným zdrojem o výkonu do 12 W, typ patice E27. Pokud je lampa umístěna na terase, vyplatí se použít zdroj teplého bílého světla, který pomáhá vytvořit útulnou, domácí atmosféru pro letní večerní rozhovory a večeře. Nástěnné svítidlo Kolta má tyto rozměry: výška 290 mm, průměr 75 mm, vzdálenost od stěny 125 mm. Krytí IP44 zaručuje, že svítidlo je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Venkovní lampa Kolta se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 5998250373867 |
| Výška (mm): | 290 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 75 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 125 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
