Svítidlo RABALUX 7387 KOLTA, E27 1x MAX 12W, IP44, -K, -lm, matná černá
Moderní venkovní stojací lampa Kolta může být stylovým doplňkem vaší zahrady: ať už se jedná o osvětlení chodníku přes zahradu, nebo o osvětlení důrazných částí v zahradě, tato lampa bude zaručeně dobrou volbou. Matné černé hliníkové tělo svítidla doplňuje válcová průhledné plastové stínítko a samotná visící hlava je připevněna k horní části podlouhlého obdélníkového rámu. Kolta může být použita s jedním světelným zdrojem o výkonu do 12 W, typ patice E27. Rozměry zahradní lampy jsou následující: šířka 140 mm, výška 800 mm, průměr stínítka 75 mm. Krytí IP44 zaručuje, že svítidlo je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Venkovní stojací lampa Kolta se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| EAN: | 5998250373874 |
| Šířka (mm): | 140 mm |
| Výška (mm): | 800 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 75 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní sloupky |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
