Svítidlo RABALUX 7396 SOLIN, G9 1x MAX 42W, IP54, -K, -lm, matná černá
Venkovní nástěnné svítidlo Solin v moderním stylu je vyrobeno z hliníku v matné černé barvě a doplňuje jej plastové stínidlo. Můžete jej nainstalovat na terasu nebo kdekoli na vnější stěnu domu. Díky svému speciálnímu designu promítá na zeď směrem nahoru a dolů efektní světelné paprsky, jejichž tvar lze upravit dle vašeho přání. Svítidlo Solin lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 42W. Typ závitu je G9. Chcete-li jemné a útulné osvětlení, doporučujeme zvolit žárovku vyzařující teplé bílé světlo. Rozměry tohoto kubického venkovního svítidla jsou 100x100mm a jeho vzdálenost od stěny je také 100mm. Má krytí IP54, které zajišťuje ochranu před prachem a stříkající vodou ze všech směrů. Toto svítidlo se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 5998250373966 |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | G9 |
| Příkon (W): | 5 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 100 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
