Svítidlo RABALUX 74002 FERB, E14 1x MAX 25W, IP20, 0K, 0lm, matná černá
Stolní lampa Ferb v moderním stylu se svým elegantním přírodním vzhledem může být vhodnou volbou na pracovní stůl mnoha pracoven nebo dětských pokojů. Matně černý model z kovu a dřeva doplňuje štíhlý zakřivený stonek, směrem dolů se rozšiřující válcovité stínidlo a kulatý dřevěný ozdobný podstavec s páčkovým vypínačem. Vnitřek stínidla je bílý, zatímco horní část hlavy lampy a ozdobná základna zjemňují přísnost matné černé s přirozeností dřeva. Ferb lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 25 W, zásuvka typu E14. Pro práci a studium doporučujeme zdroj studeného bílého světla, který pomáhá udržet koncentraci. Rozměry stolní lampy jsou následující: šířka 250 mm, výška 430 mm, průměr 110 mm, délka kabelu 1500 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.083 kg |
| EAN: | 5996595740023 |
| Šířka (mm): | 250 mm |
| Výška (mm): | 430 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná černá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | kov/dřevo |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 110 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
