Svítidlo RABALUX 74004 RADER, LED 11W, IP20, 3000K, 1050lm, černá
Stojací lampa Rader je díky malé prostorové náročnosti ideální volbou i do menších obývacích pokojů, snadno se vejde ke stěně do rohu. Dlouhá tenká stopka černého modelu z kovu je zakončena hlavicí lampy ve tvaru koblihy a stabilitu lampy zajišťuje kulatá plochá ozdobná základna. Bílé stínidlo je vyrobeno z plastu. Rader má vestavěný LED světelný zdroj spadající do energetické třídy G, který má výkon 11 W, svítivost 570 lumenů se stínidlem, 930 lumenů bez stínidla a životnost 25 000 hodin. Barevná teplota světelného zdroje je 3000 K, lampa vydává odpovídající teplé bílé světlo, které vytváří v místnosti intimní, domáckou atmosféru. Stojací lampa je stmívatelná, to znamená, že její jas lze měnit pomocí dotykového spínače. Rozměry Raderu jsou následující: šířka 360 mm, výška 1330 mm, instalační průměr 220 mm, délka kabelu 2300 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.035 kg |
| EAN: | 5996595740047 |
| Šířka (mm): | 360 mm |
| Výška (mm): | 1330 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 11 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 570 lumen |
| Typ svítidla: | Stojací lampy |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
