Svítidlo RABALUX 74006 BOIRE, E27 1x MAX 40W, IP20, 3000-6000K, 920lm, černá
Stolní lampa Boire v industriálním stylu může být útulným doplňkem našeho moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Svítidlo v černé barvě, vyrobené z kovu a dřeva, je doplněno čtvercovou mřížkou stínidla, která umožňuje vidět zdroj světla v celém rozsahu. Dřevěná deska umístěná na kovovém ozdobném podstavci dodává vzhledu Boire trochu tepla. Svítidlo lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 40 W, patice typu E27. Podle našeho vkusu a místa instalace si můžeme vybrat zdroj světla s teplým nebo přirozeným bílým světlem. Umístění lampy na nižší stolek v obývacím pokoji nebo na noční stolek v ložnici může vytvořit domáckou, intimní atmosféru. Rozměry stolní lampy Boire jsou následující: šířka 100 mm, výška 210 mm, délka kabelu 1500 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 5996595740061 |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 210 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | kov/dřevo |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
