Svítidlo RABALUX 74009 ADELMO, LED 10W, IP20, 3000-6000K, 910lm, černá
Stojící lampa Adelmo je díky svému jednoduchému, čistému designu a extra funkcím skvělou volbou téměř do každého moderního obývacího pokoje. Díky malé náročnosti na prostor lze bez problémů umístit i do méně prostorné místnosti. Černý kovový model se vyznačuje štíhlým zakřiveným stonkem a zcela plochou hlavou lampy, která zboku vypadá téměř jako rovné prodloužení stonku. Svítilna je doplněna o bílé plastové stínítko a kulatý ozdobný podstavec. Adelmo má zabudovaný LED světelný zdroj o výkonu 10W, světelným tokem těla svítidla 910 lumenů, světelným tokem světelného zdroje 1000 lumenů a životností 20 000 hodin. Teplotu barvy světelného zdroje lze pomocí dotykového spínače nastavit v rozmezí 3000-6000 K, tzn. svítidlo může svítit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Stojací lampa je 430 mm široká, 1400 mm vysoká a 1800 mm dlouhá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.09 kg |
| EAN: | 5996595740092 |
| Šířka (mm): | 430 mm |
| Výška (mm): | 1400 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 10 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 920 lumen |
| Typ svítidla: | Stojací lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
