Svítidlo RABALUX 74013 HARDIN, LED 5W, IP20, 2700-6000K, 210lm, černá
Moderní stolní lampa Hardin se se svými mnoha funkcemi navíc stane nepostradatelným společníkem v pracovně nebo na každém stole. Celoplastová inteligentní lampa je vyrobena v černé barvě s bílým stínítkem, hlava lampy má tvar donutu a obdélníková ozdobná základna má zaoblené rohy. Hardin má zabudovaný LED světelný zdroj patřící do energetické třídy G o výkonu 5 W, svítivostí 210 lumenů se stínítkem, 720 lumenů bez stínítka a životností 20 000 hodin. Barevnou teplotu lampy lze měnit v rozmezí 2700-6000 K, tzn. můžete nastavit teplé, přirozené nebo studené bílé světlo. Ten je vhodný zejména pro práci a studium. Lampa je navíc stmívatelná, t.j. lze měnit i její jas. Barevnou teplotu a jas lze nastavit pomocí dotykového spínače na základně. Hardin má bezdrátovou nabíječku a lze jej nabíjet pomocí USB kabelu. Rozměry stolní lampy jsou následující: výška 290 mm, průměr 100 mm, montážní hloubka 165 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.275 kg |
| EAN: | 5996595740139 |
| Výška (mm): | 290 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 100 mm |
| Příkon (W): | 5 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 210 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
