Svítidlo RABALUX 74015 DESHAL, LED 7W, IP20, 0K, 0lm, bílá
Díky svému atraktivnímu vzhledu a všestrannosti se stolní lampa Deshal v moderním stylu stane nepostradatelným společníkem v pracovně nebo na každém stole. Bílá inteligentní lampa vyrobená výhradně z plastu má velkou obdélníkový dekorativní podstavec nastavitelné stínítko lampy. Deshal má LCD displej, který zobrazuje teplotu, čas a datum. Svítilna pracuje s vestavěným LED světelným zdrojem o výkonu 5 W, jehož barevnou teplotu (3000-6000K) lze regulovat ve třech krocích a jeho jas lze plynule regulovat. Světelný tok svítidla je 300 lumenů, světelný tok světelného zdroje je 400 lumenů. Pokud lampu používáme pro práci nebo studium, vyplatí se nastavit studené bílé světlo, které pomáhá udržovat koncentraci. Deshal lze používat i bezdrátově díky vestavěné baterii o kapacitě 2600 mAh. Svítilnu lze nabíjet pomocí USB kabelu a má bezdrátovou nabíječku. Rozměry stolní lampy jsou následující: šířka 255 mm, výška 410 mm, délka kabelu 1200 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 5996595740153 |
| Šířka (mm): | 255 mm |
| Výška (mm): | 410 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 5 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
