Svítidlo RABALUX 74017 MONET, E27 1x MAX 40W, IP20, 0K, 0lm, chromová
Stolní lampa Monet v moderním stylu může být útulným kouskem nábytku téměř v každém obývacím pokoji. Položená na nižší stůl nebo poličku může pomoci vytvořit příjemné intimní prostředí. Kulatý dekorativní kovový podstavec v barvě chromu drží otevřené kulové skleněné stínítko. Stínítko z barevného skla je ozvláštněno žilkovaným povrchem, díky kterému světlo vycházející ze svítidla vytváří zvláštní světelný efekt. Monet lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 40 W, objímkou typu E27. Pro tento model doporučujeme světelný zdroj s teplým bílým světlem, který vám pomůže ve večerních hodinách relaxovat a navodit v místnosti intimní, domácí atmosféru. Rozměry stolní lampy Monet: šířka 200 mm, průměr 190 mm, délka kabelu 1200 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.21 kg |
| EAN: | 5996595740177 |
| Výška (mm): | 200 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | tónovaná skla |
| Barva svítidla: | chromová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 190 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
