Svítidlo RABALUX 7408 HORT, LED 15W, IP54, 4000K, 1100lm, bílá
Venkovní nástěnné/stropní svítidlo Hort v moderním stylu je skvělou volbou na terasu nebo vnější stěnu domu. Jelikož jej můžete namontovat na strop nebo na stěnu dle vlastního uvážení, lze jej použít i nad stolem na terase nebo na stěně u vchodových dveří. Tento praktický model oválného tvaru je celý vyroben z plastu a jeho bílá barva diskrétně ladí s typickou světlou barvou vnější stěny. Hort má zabudovaný LED světelný zdroj s energetickou třídou F, 15 W, svítivostí 1300 se stínítkem, 1490 bez stínítka a s teplotou barvy světla 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má životnost 20 000 hodin. Rozměry svítidla jsou: šířka 200 mm, výška 100 mm, vzdálenost od stěny/stropu 55 mm. Venkovní svítidlo Hort je chráněno stupněm krytí IP54, což zaručuje ochranu proti prachu a stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.222 kg |
| EAN: | 5998250374086 |
| Šířka (mm): | 200 mm |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 15 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1300 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla/ Venkovní str |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 55 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
