Svítidlo RABALUX 74120 TANNO, E27 1x MAX 25W, IP20, 4000K, 670lm, dub
Stolní lampa Tanno v moderním stylu se svými teplými tóny může být útulným kouskem nábytku do obývacího pokoje. Díky malé prostorové náročnosti mu snadno najdeme místo na nižším stole či poličce. Kovový model je doplněn ozdobným podnožím dubové barvy a vysokým, válcovým stínítkem z barevného skla. Jelikož světelný zdroj je přes kapotu plně viditelný, vyplatí se použít tento model s estetickou žárovkou jiného tvaru než je běžné. Tanno lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 25 W, objímkou typu E27. K tomuto modelu se nejvíc hodí světelný zdroj s teplým bílým světlem, který pomáhá vytvářet v místnosti domácí, intimní atmosféru. Rozměry stolní lampy: výška 260 mm, průměr 100 mm, délka kabelu 1500 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 5996595741204 |
| Výška (mm): | 260 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | tónovaná skla |
| Barva svítidla: | dub |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 100 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
