Svítidlo venkovní LED 7W VILA Anthracite IP54 neutrální bílá, 400lm, Greenlux GXPS174
Přisazené LED svítidlo pro nástěnnou montáž.
Svítidlo je osazeno dvěma zdroji světla pro osvětlení prostoru jak nad svítidlem, tak i pod ním.
Vhodné především pro venkovní použití. Například k osvětlení teras, chodníků, schodišť, nebo fasád domů.
Může být použito také v interiéru.
Těleso svítidla je vyrobeno z tlakového hliníkového odlitku.
Difuzor tvoří vysoce odolný mléčný polykarbonát.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Greenlux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660135267 |
| Barva: | antracit |
| Šířka (mm): | 54 mm |
| Výška (mm): | 62 mm |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | 54 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 142 mm |
| Příkon (W): | 7 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 400 lumen |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
