Svítidlo vestavné LED 1,5W TAXI LED12PR WH-C/M 4000K, studená bílá, Kanlux
Svítidlo TAXI LED12PR WH-C/M 4000K - Vestavné svítidlo LED;Materiál: kov + sklo
Jmenovité napětí: 230 V
Max. výkon: 1,5 W
Barva světla: bílá
Třída izolace: I
Stupeň krytí IP: 54
Montáž na normálně zápalné podklady: F
Min. vzdálenost od osvět. objektu[m: 0,2
Certifikační znaky: CE
Délka: 11,1 cm
Šířka: 4,4 cm
Výška: 5,4 cm
Jmenovité napětí: 230 V
Max. výkon: 1,5 W
Barva světla: bílá
Třída izolace: I
Stupeň krytí IP: 54
Montáž na normálně zápalné podklady: F
Min. vzdálenost od osvět. objektu[m: 0,2
Certifikační znaky: CE
Délka: 11,1 cm
Šířka: 4,4 cm
Výška: 5,4 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavná LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5905339043917 |
| Krytí (IP): | 54 |
| Barva světla-odstín: | studená bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 1,5 W |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | Kanlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sadová 618 738 01 Frýdek-Místek |
| E-mail : | kanlux@kanlux.cz |
