Svítidlo vestavné LED 18W LED90 VEGA-S White CW, studená bílá, s napaječem, bílé, čtvercov
LED Downlight svítidlo
smd diody typu 2835
Napájené 220-240V.
Driver je součástí svítidla.
Maximální příkon je 18W v barvě studená bílá
Rozměry: 205*205x13mm
Montážní otvor: 225x225mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podhledová LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660106090 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 225 mm |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 6000 K |
| Barva světla-odstín: | studená bílá |
| Délka (mm): | 225 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 18 W |
| Svítivost (lumen): | 1350 lumen |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
