Svítidlo žárovkové 2xE27 MANA II 2E27 s čidlem pohybu mléčné sklo plast Greenlux
interiérové svítidlo MANA II 2E27 s čidlem pohybu pro osazení 2 žárovek se závitem E27 v hliníkovém provedení v bílé barvě a difusorem s mléčného skla
technická specifikace svítidla MANA II 2E27 :
napájení : 230V
světelný zdroj : možno použít vláknové, LED žárovky, kompaktní zářivky (zdroj není součástí dodávky)
těleso svítidla : litý hliník s práškovým nástřikem
difusor : mléčné sklo
parametry vestavěného čidla pohybu :
rozsah snímání : 120° - 360° do maximální výšky 8m (rozsah snímání je závislý na výšce umístění svítidla)
rozsah nastavení intenzity osvětlení :
- časové 5 sekund - 7 minut
- světelné podmínky spínání 3 - 2000 Luxů
rozměry svítidla :
průměr - 30 cm
výška - 9,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | žárovková |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 8592660109039 |
| Barva: | Bílá |
| Výška (mm): | 95 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 300 mm |
| Příkon (W): | 2x40 W |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
