- Domů >
- FOTOVOLTAIKA >
- Přístroje, rozvodnice pro fotovoltaiku >
- Instalační přístroje, jističe, stykače >
- Svorkovnice >
- Svorkovnice rozbočovací HLAK 25 1/6 M2, 100A,...
Svorkovnice rozbočovací HLAK 25 1/6 M2, 100A, 1pól., AL/CU, IP20, šedá, na DIN /2080173 1001230 eleman
Výrobce eleman
Kód produktu BB045365
Ean produktu 4025221401258
Kód výrobce 1001230
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,1
Kg
Sklad e-shop: Centrální sklad, expedice 1-3 pracovní dny. Zboží není na prodejně Benešov.
Skladem 67 ks
| Kód produktu | BB045365 |
| Ean produktu | 4025221401258 |
| Kód výrobce | 1001230 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,1 Kg |
| Způsob montáže: | lišta DIN |
| Vhodné pro pevné vodiče: | ano |
| Počet vstupů: | 2 |
| Typ připojení: | šroubové |
| Výška (mm): | 40 mm |
| Šířka (mm): | 36 mm |
| Hloubka (mm): | 45 mm |
| Max. připojovací průřez: | 25 mm2 |
| Vhodné pro lanové vodiče: | ano |
| Počet výstupů: | 6 |
| Počet pólů (celkem): | 1 |
| Jmenovitý proud (A): | 100 A |
Podobné produkty
BB045366
Svorkovnice rozbočovací HLAK 25 1/6 M2, 100A, 1pól., AL/CU, IP20, modrá, na DIN...
Skladem 18 ks
138,56 Kč
114,51 Kč bez DPH
BB045367
Svorkovnice rozbočovací HLAK 25 1/6 M2, 100A, 1pól., AL/CU, IP20, zelená, na DIN...
Skladem 40 ks
138,56 Kč
114,51 Kč bez DPH
BB045435
Blok pro rozdělení fází UVB 100 N, 1pól., 101A, 1000V, modrý, na DIN 1003165 eleman
Skladem 45 ks
160,08 Kč
132,30 Kč bez DPH
BB045443
Blok pro rozdělení fází UVB 100 L B, 1pól., 101A, 1000V, hnědý, na DIN 1003200 eleman
Skladem 34 ks
160,08 Kč
132,30 Kč bez DPH
