Svorkovnice rozbočovací HLAK 35//1 C N, 202A, 1pól., CU, IP20, modrá, na DIN 1003170 elema
Svorkovnice rozbočovací HLAK 35//1 C N, 125A, 1pól., IP20, 1000V, 202A, 1-pól, 2x35mm2, 2x25mm2, CU, na DIN.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | eleman |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.092 kg |
| EAN: | 4051589802116 |
| Šířka (mm): | 30 mm |
| Hloubka (mm): | 56 mm |
| Výška (mm): | 50 mm |
| ? Způsob montáže: | lišta DIN |
| Jmenovitý proud (A): | 202 A |
| Max. připojovací průřez: | 35 mm2 |
| Počet pólů (celkem): | 1 |
| Počet vstupů: | 2 |
| Počet výstupů: | 2 |
| Typ připojení: | šroubové |
| Vhodné pro lanové vodiče: | ano |
| Vhodné pro pevné vodiče: | ano |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Olomoucká 107 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@eleman.cz |
