Svorkovnice rozbočovací HLAK 35-4/12 GR-S, 125A, 4pól., AL/CU, IP20, 4xŠ, na DIN /2080441
Svorkovnice rozbočovací HLAK 35-4/12 GR-S, 125A, 4pól., AL/CU, IP20, 4xŠ, na DIN /2080441.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | eleman |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.544 kg |
| EAN: | 4025221400213 |
| Šířka (mm): | 140 mm |
| Hloubka (mm): | 55 mm |
| Výška (mm): | 43 mm |
| ? Způsob montáže: | lišta DIN |
| Jmenovitý proud (A): | 125 A |
| Max. připojovací průřez: | 35 mm2 |
| Počet pólů (celkem): | 4 |
| Počet vstupů: | 8 |
| Počet výstupů: | 12 |
| Typ připojení: | šroubové |
| Vhodné pro lanové vodiče: | ano |
| Vhodné pro pevné vodiče: | ano |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Olomoucká 107 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@eleman.cz |
