Tango® kryt ovládače časového s otočným ovladačem 3294A-A00160 C slonová kost ABB
Kryt ovládače časového s otočným ovladačem Tango® v barvě slonová kost od českého výrobce ABB
Vypínače,zásuvky i ostatní přístroje v designu TANGO jsou základem všech designových řad od českého výrobce ABB. Hnědá barva je novinkou v této řadě přístrojů,kterou považujeme za rodinnou a cenově přístupnou pro nejširší oblast použití.
Technické údaje:
barva: slonová kost
typ: Kryt ovládače časového s otočným ovladačem
Pro přístroj časového ovládače (1071 U)
Co nabízí TANGO navíc:
- množství přístrojů nejen pro domovní instalaci
- variabilitu,sestavy ve vodorovném provedení až do pětirámečku a ve svislém provedení až do čtyřrámečku
- designová řada TANGO je vyrobena z kvalitních materiálů od předního Českého výrobce
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Technické údaje:
barva: slonová kost
typ: Kryt ovládače časového s otočným ovladačem
Pro přístroj časového ovládače (1071 U)
Co nabízí TANGO navíc:
- množství přístrojů nejen pro domovní instalaci
- variabilitu,sestavy ve vodorovném provedení až do pětirámečku a ve svislém provedení až do čtyřrámečku
- designová řada TANGO je vyrobena z kvalitních materiálů od předního Českého výrobce
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango® kryty spínačů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595017268335 |
| Barva: | Slonová kost |
| Šířka (mm): | 66 mm |
| Hloubka (mm): | 22,4 mm |
| Výška (mm): | 66 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Druh upevnění: | Upevnění svorkou |
| Potisk/značení: | Indikace času |
| Provedení: | Otočný knoflík |
| S popisovým polem: | Ne |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ano |
| Využití: | Spínač/tlačítko |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
