Tango® kryt spínače žaluziového s krátkocestným ovladačem a potiskem pro spínače Busch-Jalousiecontrol® II 3299A-A110 S2 kouřově šedá ABB
Kryt spínače žaluziového s krátkocestným ovladačem a potiskem Tango® v barvě kouřově šedá od českého výrobce ABB
Kryt spínače žaluziového s krátkocestným ovladačem, s potiskem 3299A-A110 S2, kouřový šedý
Pro žaluziové spínače Busch-Jalousiecontrol II, 6411 U-101, 6411 U/S-101, pro univerzální sériový spínač 6402 U.
Technické parametry krytu TANGO 3299A-A110 :
design: Tango®
barva: kouřová šedá
typ: kryt spínače žaluziového s krátkocestným ovladačem
určeno: pro žaluziové spínače Busch-Jalousiecontrol II, 6411 U-101, 6411 U/S-101, pro univerzální sériový spínač 6402 U.
Co nabízí TANGO navíc :
- množství přístrojů nejen pro domovní instalaci
- variabilitu,sestavy ve vodorovném provedení až do pětirámečku a ve svislém provedení až do čtyřrámečku
- designová řada TANGO je vyrobena z kvalitních materiálů od předního českého výrobce
Vypínače a zásuvky v designu TANGO od výrobce ABB. Tuto řadu přístrojů považujeme za rodinnou a cenově přístupnou pro nejširší oblast použití.
Nevíte si rady s výběrem vhodných typů pro Vaši instalaci ?
Rádi Vám poradíme po telefonu nebo e-mailem (viz. kontakty)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango® kryty spínačů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8595017208287 |
| Barva: | kouřová šedá |
| Šířka (mm): | 66 mm |
| Hloubka (mm): | 20 mm |
| Výška (mm): | 66 mm |
| Materiál: | Plast |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Designová řada: | tango |
| Druh upevnění: | Upevnění svorkou |
| Potisk/značení: | Symbol "šipky" |
| Provedení: | Otočný knoflík |
| S popisovým polem: | Ne |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ano |
| Využití: | Žaluzie |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
