Tango® zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem, clonkami, bezšroubové svorky 5519A-A02357 B bílá ABB
Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem, clonkami a bezšroubové provedení ABB 5519A-A02357 B bílá
Tuto zásuvku nahrazuje nový model jednonásobné zásuvky 6619A-A06357 B s integrovanými clonkami na strojku v bezšroubovém provedení
Technické parametry jednozásuvky TANGO 5519A-A02357 B
Design: Tango®
Barva: bílá
Typ: Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem, s clonkami
Řazení : 2P + PE
Krytí : IP 40
16 A, 250 V AC
Bezšroubové svorky (pro vodiče 1,5 - 2,5 mm2)
Upevnění šrouby
Co nabízí Tango® navíc :
- množství přístrojů nejen pro domovní instalaci
- variabilitu,sestavy ve vodorovném provedení až do pětirámečku a ve svislém provedení až do čtyřrámečku
- designová řada Tango® je vyrobena z kvalitních materiálů od předního českého výrobce
Vypínače, zásuvky i ostatní přístroje v designu Tango® jsou základem všech designových řad od českého výrobce ABB.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tango® zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8595017253423 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 73,8 mm |
| Hloubka (mm): | 36,6 mm |
| Výška (mm): | 73,8 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 1 |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP40 |
| ? Způsob montáže: | Zápustná montáž |
| Barva RAL: | 9003 |
| Druh připojení: | Bezšroubová svorka |
| Druh upevnění: | Montáž pomocí šroubu |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 40 |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S vestavěným USB napájením: | ne |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
