Trubice zářivková 13W/865 studená bílá patice T5 délka 517mm svítivost 800lm 6500K NBB
Zářivková trubice 13W v odstínu světla studená bílá s paticemi G5 a délce 517mm od výrobce NBB
Technická specifikace :
- příkon : 13W
- patice : G5
- svítivost : 800 lumen
- barva světla : studená bílá 6500 Kelvin
- životnost : 10.000 hodin
- energetická třída : G
Rozměry :
- délka včetně patic : 53cm
- průměr : 16mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | T5 - patice G5, zářivkové trubice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.074 kg |
| EAN: | 8595209902221 |
| Barva světla (K): | 6500 K |
| Barva světla-odstín: | studená bílá |
| Délka (mm): | 517 mm |
| EPREL: | lightsources/668083 |
| Průměr (mm): | 16 mm |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
