Trubice zářivková 14W/840 LUMILIX HE T5 Ledvance (Osram)
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | T5 - patice G5, zářivkové trubice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4050300464688 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 563 mm |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/546263 |
| Patice: | G5 |
| Průměr (mm): | 16 mm |
| Příkon (W): | 14 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 1350 lumen |
| Výrobní společnost : | LEDVANCE s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vinohradská 2828/151 130 00 Praha 3 Česká republika |
| E-mail : | info.cz@ledvance.com |
