Trubice zářivková 18W/865 CW odstín chladná studená bílá Kanlux
Zářivková trubice 18W T8 pro patice G13 v barvě chladná studená bílá
popis zářivkových trubic :
třípásmové zářivky mají velmi dobrou reprodukci barev. Odpovídají požadavkům na osvětlení pracovních míst a bývají nasazeny v průmyslu, řemeslných dílnách, obchodech, veřejných službách, kancelářích a privátních oblastech.
technická specifikace :
příkon : 18 W
energetická třída : A
barva světla : 6500 K
světelný tok : 1.250 lm
pro zářivkové patice : G13
délka : 600 mm
průměr trubice : 26 mm
životnost : 15.000 hodin provozu
index reprodukce barev : Ra 80
hmotnost : 90 g
spotřeba za 1000 hodin provozu : 22 kWh
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 6000, 6500 Kelvin studená denní - cool daylight |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 5905339199225 |
| Barva světla (K): | 6500 K |
| Délka (mm): | 600 mm |
| Energetická třída: | A |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 18 W |
| Svítivost (lumen): | 1250 lumen |
| Výrobní společnost : | Kanlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sadová 618 738 01 Frýdek-Místek |
| E-mail : | kanlux@kanlux.cz |
