Trubice zářivková 18W/865 T8 1060lm 6500K studená bílá 589mm PATRON 05763
Zářivková trubice 18W/840 studená bílá 6500K, délka trubice 589mm, patice G13
Technické parametry:
Napětí: 220-240V AC
Patice: G13
Příkon: 18 W
Teplota chromatičnosti: 6500 °K
Barva světla: studená bílá
Světelný tok: 1060 lm
Podání barev CRI: >80Ra
Úhel vyzařování: 240°
Stmívatelné: ne
Hmotnost: 59 g
Rozměry: pr.26 x 589 mm
Energetická třída: G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 4000 Kelvin - studená bílá - coolwhite |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 5941029897750 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Délka (mm): | 589 mm |
| Energetická třída: | G |
| Patice: | G13 |
| Příkon (W): | 18 W |
| Svítivost (lumen): | 1060 lumen |
| Výrobní společnost : | PATRON |
|---|---|
| E-mail : | info@patronbulbs.com |
