Trubice zářivková 22W/840 G10q TL-E kruhová PHILIPS 928026284070
Zářivková kruhová trubice 22W/840 TL-E Philips 928026284070
Technické informace
Průměr trubky: 30,9 mm
Teplota chromatičnosti: 4000 K
Výkon: 22 W
Patice: G10q
Účinnost zdroje: 59 lm/W
Barva: 840
Světelný tok: 1300 lm
Průměr kruhu: 215,9 mm
Průměrná životnost: 13000 h
Energetická třída: B
Vhodné do nízkých teplot: NE
Zapalovací proužek: NE
Vhodné do nevýbušných svítidel: NE
Dvouplášťová: NE
Vnitřní reflektor: NE
Vhodné pro nouzové osvětlení: NE
Rychlé zapalování: ANO
Barva: Bílá
Index podání barev CRI: 80-89
Tvar: kruhová
Barva světla dle. EN 12464-1: Neutral 3300-5300 K
Vhodné pro krátký provoz: NE
Přepěťová ochrana: NE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | trubice kruhového tvaru T5, T9C |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8727900840506 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/423506 |
| Příkon (W): | 22W |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
