Trubice zářivková 36W/4800 Kelvin BIOVITAL 2275 lumen délka 1200 mm typ 110563000 Narva
lineární zářivka BIOVITAL určená pro rostliny a hospodářská zvířata
technická specifikace :
příkon : 36W
napájení : 230V
odstín barvy světla : 4800 Kelvin
svítivost : 2275 lumen
délka (bez patic) : 1200 mm
průměr trubice : 26 mm
patice : G13
označení : LT-T8
životnost : 20.000 hodin provozu
výrobce : Narva
informace a popis :
BIOVITAL je unikátní světelné spektrum, které se výrazně odlišuje od světa běžných zářivek. Svým speciálním složením odpovídá přirozenému slunečnímu světlu. Na rozdíl od plnospektrálních zářivek Colourlux plus nebo Colourlux de luxe dochází k vyzařování nejen ve viditelné části spektr, ale současně je vyzařována i postranní ultrafialová UVA a UVB složka.
Doplňkový podíl v UVA a UVB spektru je znám svými blahodárnými, antistresovými a regeneračními účinky. Zářivky BIOVITAL jsou vhodné pro osvětlování v prostorách náročných na zrakové úkony, ve sklenících, zimních zahradách, akváriích nebo teráriích, chovu domácího a hospodářského zvířectva a v mnoha dalších aplikacích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | zářivky pro rostliny, hospodářská zvířata |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.216 kg |
| EAN: | 4054657104907 |
| Barva světla (K): | 4800 K |
| EPREL: | lightsources/1588689 |
| Příkon (W): | 36W |
| Svítivost (lumen): | 2275 lumen |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
