Trubice zářivková 58W/830 WW odstín teplá bílá Kanlux
Zářivková trubice 58W T8 pro patice G13 v barvě světla teplá bílá
popis zářivkových trubic :
třípásmové zářivky mají velmi dobrou reprodukci barev. Odpovídají požadavkům na osvětlení pracovních míst a bývají nasazeny v průmyslu, řemeslných dílnách, obchodech, veřejných službách, kancelářích a privátních oblastech.
technická specifikace :
příkon : 58W
energetická třída : A+
barva světla : 3000 K
světelný tok : 5.250 lm
pro zářivkové patice : G13
délka : 1500 mm
průměr trubice : 26 mm
životnost : 15.000 hodin provozu
index reprodukce barev : Ra 80
hmotnost : 200 g
spotřeba za 1000 hodin provozu : 67 kWh
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 3000 Kelvin - teple bílá - warmwhite |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Délka (mm): | 1500 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 58 W |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | Kanlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Sadová 618 738 01 Frýdek-Místek |
| E-mail : | kanlux@kanlux.cz |
