Trubice zářivková LT 36W/073 T8 UVA Blacklight Blue NBB 117107000
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Blacklight blue - ultrafialové |
|---|---|
| EAN: | 8595209916006 |
| Výška (mm): | 1200 mm |
| Patice: | G13 |
| Průměr (mm): | 26 mm |
| Příkon (W): | 36 W |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | NBB Bohemia s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Sídliště 693 407 22 Benešov nad Ploučnicí Česká republika |
| E-mail : | hotmail@nbb.cz |
