Unica Studio Metal NU280656M Rámeček trojnásobný, White Aluminium/Černý, Schneider Electric
Rámeček trojnásobný Nová Unica Studio Metal v barvě bílý hliník/černá od výrobce Schneider Electric
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámečky Unica Studio Metal od Schneider Electric |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3606482074057 |
| Barva: | White Aluminium/Černý |
| Šířka (mm): | 227 mm |
| Hloubka (mm): | 10 mm |
| Výška (mm): | 85 mm |
| Materiál: | Ostatní |
| Počet pozic: | 3 |
| Směr montáže: | Vodorovný nebo svislý |
| Povrchová úprava: | Ostatní |
| Typ materiálu: | Hliník |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | Ostatní |
| Designová řada: | Unica Studio Metal |
| Druh upevnění: | Zaskočení |
| Mechanická odolnost: | IK01 |
| Počet horizontálních modulů (pro modulové systémy): | 6 |
| Počet jednotek horizontálně: | 3 |
| Počet jednotek vertikálně: | 1 |
| Průměr montážního otvoru (mm): | 65 mm |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| Vhodné pro podlahovou krabici: | Ne |
| Vhodné pro přístrojový kanál: | Ne |
| Vhodné pro vestavbu: | Ne |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
